Kovojate su nuplikimu ir plaukų praretėjimu?

TYRIMAI PATVIRTINA:

Šie 3 komponentai tai efektyvus būdas plaukų augimui

ATSIIMKITE DABAR

VIVESE SENSO DUO TERAPIJA PADEDA:*

sulaikyti pernelyg gausų plaukų slinkimą

prailginti plauko augimo anageninę fazę

pažadinti kamienines ląsteles plauko gamybai

ATRASKITE NAUJOVIŠKĄ BŪDĄ KOVOTI SU NUPLIKIMU

Išbandėte daugybę plaukų augimą skatinančių kosmetikos priemonių, tačiau nė viena iš jų neatnešė lauktų rezultatų? Galbūt ieškote tikrai veiksmingo būdo, kuris sustorins Jūsų plaukus ir sustabdys jų slinkimą? Jeigu ieškote naujoviško sprendimo, kuris sugebės sustabdyti plaukų slinkimą ir atneš pastebimų rezultatų, išbandykite aliejųVivese Senso Duo.

Siekiant atitikti tūkstančių žmonių poreikius buvo sukurta profesionali terapija, kuri savo sudėtyje turi patentuotą natūralios kilmės 3 medžiagų junginį. Dermatologų ir trichologų (plaukų ir galvos odos ligų specialisatų) pastangomis buvo sėkmingai atlikti in vivo tyrimai, kurie patvirtino baikalinės kalpokės, sojos ir kviečių gemalų efektyvumą.

Kontroliuojami klinikiniai tyrimai parodė, jog šių 3 medžiagų kompozicija sustabdo plaukų slinkimą, o vėliau pagerina jų augimą, taip pat alopecijos srityse. Tačiau tai ne viskas. Terapija Vivese Senso Duo Shampoo buvo praturtinta 30 kitų augalinės kilmės komponentų, kurie pagerina netgi labiausiai pažeistų plaukų būklę ir sveikatą.

PRIEŠ
PO

Intensyvus palukų augimas vienam iš tiriamų asmenų po 6 mėnesių terapijos, naudojant baikalinę kalpokę, bei sojos ir kviečių gemalus.

ŠIO METODO PASLAPTIS TAI TIKSLI PLAUKO GYVAVIMO CIKLO ANALIZĖ

Dėl plikimo ir plaukų praretėjimo yra kaltas telogeninės plauko fazės sutrikimas. Tuo metu kamieninės ląstelės yra ypač jautrios hormonų pokyčiams, genų įtakai ir stipriam stresui.

Visa tai lemia, jog plauko stiebeliai tampa plonesni ir trumpesni, kol galiausiai kamieninės ląstelės visiškai nustoja gaminti naujus plaukus. Vietoje to, kad galėtų atsinaujinti ir pereiti į kitą plauko regeneracijos etapą - pradeda mirti iš bado. Plaukų folikulai užmiega telogeninėje fazėje. Prasideda plikimo procesas.

TELOGENAS

apmirimas

PRIEŠ
plaukas apmirimo stadijoje susilpnėjęs prie plauko esantis raumuo plauko šaknis atskirta nuo folikulo

ANAGENAS

augimas

PO
sveiko plauko pluoštas svogūnėlį palaikantis prie plauko esantis raumuo stipriai įtvirtinta plauko šaknis

Ciklo sutrikimas tarp plauko poilsio fazės (telogenas) ir augimo fazės (anagenas) visiškai blokuoja plaukų augimą. Vyrams atsiranda smilkinių sričių praretėjimai, plaukai praranda savo storumą, o daugeliu atveju prasideda alopecijos procesas: androgeninis, paveldimas, židininis ar pogimdyvinis.

Pažinę šiuos procesus ekspertai gali sukurti terapiją, kuri galėtų išspręsti šiuos pakitimus. Būtent tokia yra Viviese Senso Duo terapija.

SKAITYTI TOLIAU >>